מהי מדוזה?

המותג מדוזה הוקם בשנת 2009, על ידי המעצבות בוגרות המחלקה לצורפות תכשיטים בשנקר גילי רוזין-טמם ועדי גל, שהכירו במהלך תקופת הלימודים ועם סיומה לקחו את היחסים צעד קדימה. כל אחת מהמעצבות הביאה את הידע והיכולות שלה, ומתוך כוונה משותפת להביא אל עולם העיצוב מוצר ייחודי, חדשני ואיכותי נולדה "מדוזה".

הבחירה בשם "מדוזה" הגיעה לאחר משחק אסוציאטיבי. השילוב בין היצור הימי המוכר לבין הדמות המיתית מהמיתולוגיה היוונית, יחד עם הקונוטציה של החומר והתחושה הטקסטילית הברורה היה בינגו. חומר הפלסטיק ממנו עשויים התיקים, שמאפשר חופש פעולה עצום, חדשנות אינסופית וצבעוניות אדירה, קסם למעצבות מתחילת הדרך. יחד עם אופיו נטול האכזריות כלפי בעלי חיים ושאר יתרונותיו הידידותיים לסביבה, הבחירה בו כחומר גלם היתה ברורה.

הפלסטיק ממנו עשויים התיקים מגיע ביריעות חלקות, אשר מיוצרות בארץ. היריעות עשויות 90% פלסטיק ממוחזר ורק הפיגמנט של הצבע מאחורי כל תיק של מדוזה יש סיפור ותהליך חומרי מרתק. הפלסטיק ממנו עשויים התיקים הוא ממוחזר המגיע ביריעות חלקות, אשר מיוצרות בארץ. בתהליך הייצור היריעות עוברות הטבעה תעשייתית בחום, אשר הפכה לסימן ההיכר של המותג, כאשר לכל תיק הטבעה משלו ותבנית משלו לפי עיצוב מסוים. בשלב הבא המוצר עובר לתפירה, שם מחברים לו את האביזרים הדרושים, הבטנה והתוספות ליצירת התיק המושלם.

התיקים של מדוזה הם אופי. צבעוניות שלוכדת את העין, עיצוב מקורי וייצור בטכניקה תעשייתית יוצאת דופן – כל אלה יוצרים מרקם ואסתטיקה ייחודיים שהופכים את התיקים למוצר בעל כתב יד מובחן ואקסקלוסיבי המזוהה אך ורק עם עצמו.

כל התיקים מיוצרים בארץ,
באהבה רבה